Strona: Rzeszów University of Technology Students Awards / Zespół Artystyczny FORTE

Rzeszów University of Technology Students Awards

2023-06-08
Rzeszów University of Technology Students Awards
6 czerwca zespół Forte wystąpił na Rzeszów University of Technology Students Awards.
Podczas uroczystości wręczono stypendia ministra edukacji i nauki dla studentów za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/23, dyplomy, nagrody i medale "Primus Inter Pares" Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej dla najlepszych absolwentów naszej uczelni, stypendium i wyróżnienia Pratt & Whitney Rzeszów S.A. dla studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz nagrody rektora za działalność organizacyjną dla studentów Politechniki Rzeszowskiej.
To był pełen ekscytacji i radości dzień, w którym zgromadziliśmy się, aby świętować osiągnięcia studentów i absolwentów. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu i podzielić się naszą muzyką z tak utalentowaną publicznością.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym studentom i absolwentom!

Bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie nasze media, ponieważ już wkrótce pojawią się kolejne informacje na temat naszych występów.
Powrót do listy aktualności