Strona: Graduacja 2023 na Wydziale Zarządzania / Zespół Artystyczny FORTE

Graduacja 2023 na Wydziale Zarządzania

2023-10-24
, red.  Magdalena Dul

W dniu 22 października 2023 roku Studencki Zespół Artystyczny FORTE Politechniki Rzeszowskiej miał zaszczyt wystąpić po raz drugi podczas uroczystości Graduacji Wydziału Zarządzania. Do współtworzenia części artystyczno-kulturalnej tego wydarzenia zaprosił nas Pan dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz., Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Zarządzania. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i zaufanie.

W trakcie uroczystości SZA-FORTE miał okazję wzbogacić program tego wyjątkowego wydarzenia, co stanowiło ogromne wyróżnienie dla całego Zespołu. Podczas części artystyczno-kulturalnej SZA FORTE wykonał kilka znanych utworów, a po bardzo dobrym przyjęciu i żywiołowej reakcji publiczności, skłaniającej do pozostania na scenie, zagrał również bisy. Po tak udanym występie nie pozostaje nic innego, jak tylko rozszerzać repertuar, czekając na kolejne zaproszenia i wspólne chwile z tak fantastyczną publicznością.

Studencki Zespół Artystyczny FORTE Politechniki Rzeszowskiej na uroczystości Graduacji Wydziału Zarządzania wystąpił w następującym składzie:

• Martyna Maczuga – wokal
  • Martyna Wrona – wokal
  • Karolina Szewczyk – skrzypce
  • Mateusz Froń – gitara
  • Mateusz Pisula – klawisze

Serdeczne podziękowania należą się Bartłomiejowi Bochnakowi (perkusja), który wystąpił gościnnie.

O profesjonalne nagłośnienie całej uroczystości zadbał Wojciech Gurgul.

Powrót do listy aktualności